Potapljaške aktivnosti September 2014
Več kot mesec dni nisem spisal ničesar v blog….Se vidi, da sem BIZI….ali kot mi večino znancev pravi več pod vodo, kot doma 😉 Vseeno mi je pred dnevi uspelo spesniti aktivnosti za mesec September, delno po planu društva Kisik – Oxygen za leto 2014 😉 Letos sem se odločil ponuditi tečaj PADI Divemaster, kot…