Ljubelj – ta frdamani
Odkar sem se preselil na Sever se seveda ne morem “otresti” voznje skozi ali preko Ljubelj. Se vedno veliko ljudi rece mejni prehod, pa ceprav je le-ta od leta 2007 “likvidiran“! Skratka se zgodi, da se peljem tudi 2-3x na teden po tej cesti in me preseneca, da je kljub tunelu Karavanke se vedno veliko…